Avukatlar iftarda buluştu

Okuduunuz haber
KAYA’DAN ‘KADR GECES’ MESAJ

İftar sofrası  bu kez Mut’ta  kuruldu

Anasayfa   /    Mersin    /    Kaya’dan ‘Kadir gecesi’ mesajı

Kaya’dan ‘Kadir gecesi’ mesajı

Başkan Murat Kaya'nın Kadir Gecesi Kutlama Mesajı Tarsus  Ticaret Borsası (TTB) Başkanı Murat Kaya Kadir Gecesi dolayısıyla  bir  kutlama mesajı yayınladı.

MERSN      08 Haziran 2018 - 18:19     223     0

Kaya’dan ‘Kadir gecesi’ mesajı

Başkan Murat Kaya'nın Kadir Gecesi Kutlama Mesajı Tarsus  Ticaret Borsası (TTB) Başkanı Murat Kaya Kadir Gecesi dolayısıyla  bir  kutlama mesajı yayınladı. Mesajında; Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Kaya,” Kalp gözümün açıldığı, nefretin sevgiye, hüznün mutluluğa, savaşın barışa, acının huzura ulaşması, af ve bağışlanma için yapılan duaların kabul olduğu mübarek Kadir gecesinin fevzi ,bereketi ve rahmeti hepimizin üzerinde olsun." temennisinde bulundu.

Kaya mesajında  daha sonra şunları söyledi: " Kadir Gecesi yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu ve mübarek bir gecedir. Dilerim ki Kadir Gecesi vesilesiyle ülkemizin, İslam aleminin ve tüm Dünya üzerindeki en hain saldırılarını gerçekleştiren terör belası, savaş ve şiddet son bulsun. Bu kutsal af ve mağfiret gecesinde, dua ve tövbelerin kabul edildiği  kutlu bu  gecede barış,  kardeşlik, dostluk ve merhamet duygularımızın artmasını, birliğimizin, dirliğimizin, kardeşliğimizin daim olmasını temenni ediyorum.

Bu düşüncelerle milletimizin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eder, Rahmet ve mağfiret için yapılan dualara kapıların sonuna kadar açıldığı Kadir Gecesinin hürmetine,hayrına milleti, vatanı, bayrağı için canını şahadet şerbeti ile serinleten şehitlerimize de Allahtan rahmet dilerim.”              

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER