Sıla Projesi hayata geçirildi

Okuduunuz haber
KAYA’DAN RAMAZAN AY MESAJ

Dr.Bahçacı Eczacılar Odasını ziyaret etti

Anasayfa   /    Gndem    /    Kaya’dan Ramazan Ayı Mesajı

Kaya’dan Ramazan Ayı Mesajı

Tarsus Ticaret Borsası (TTB) Başkanı Murat Kaya, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının başlaması dolyısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında tüm İslam coğrafyasında ve dünyanın dört bir yanında zulme uğrayan mazlumların kurtuluşuna vesile olması temennisinde bulunan Kaya, " İsrail’in Filistinlilere yönelik, insanlık dışı saldırısını da şiddetle kınıyoruz." dedi.

GNDEM      16 Mayis 2018 - 17:32     229     0

Kaya’dan Ramazan Ayı Mesajı

Murat Kaya Ramazan ayı dolayısıyla  yayınladığı mesajında şunları söyledi: “Manevi duyguların en üst seviyeye çıktığı, rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı 11 ayın sultanı Ramazan’a ulaşmanın manevi huzurunu ve mutluluğunu bir arada yaşıyoruz. İnanıyorum ki, toplum olarak bizi biz yapan değerlerimiz ve geleneklerimiz, bu Ramazan ayında da yenilenir ve kuvvetlenir. Millet olarak mübarek Ramazan ayında yapacak olduğumuz yardım ve desteklerle birbirine etle tırnak kadar yakın, bir yumruk gibi sımsıkı bağlarla bağlı bir millet olduğumuzu bir kez daha görecek ve yaşayacağız. İçerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesini barındıran ve mukaddes kitabımız Kur’an-ı Kerim’in ilk ve son ayetlerinin yeryüzüne indiği Mübarek Ramazan ayının başta Ülkemize, tüm İslam Alemine, Tarsuslu hemşehrilerimize ve üyelerimize hayırlar getirmesini diliyor, bu mübarek aya girerken İsrail’in Filistinlilere yönelik, insanlık dışı saldırısını da şiddetle kınıyoruz."

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER