Denizi kirleten gemilere ceza

Okuduunuz haber
KLTL PARKE DÖŞEME ÇALŞMALAR DEVAM EDYOR

Tuna’dan 19 Mayıs mesajı

Anasayfa   /    Mersin    /    Kilitli Parke döşeme çalışmaları devam ediyor

Kilitli Parke döşeme çalışmaları devam ediyor

Mersin’in Gülnar İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Saray Mahallesi Alperen sokakta başlatılan  kilitli parke taşı döşeme çalışmaları hızla devam ediyor.

MERSN      17 Mayis 2018 - 16:41     117     0

Kilitli Parke döşeme çalışmaları devam ediyor

İbrahim Nalçakar

Yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel;  “Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü kontrolünde kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları Saray Mahallesi Alperen Sokakta ara vermeden devam ediyor.”dedi 
Başkan Günel, yolların standartlara uygun bir şekilde yapıldığını, yolların tam anlamıyla bitmesinden sonra  modern bir görünüme kavuşacağını  belirterek,bunun içinde elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız. Yapılan çalışmalarla mahalle ve sokak aralarının daha estetik bir görünüme kavuşması için yol bakım ve onarım çalışmaları ilçenin birçok mahalle ve sokağında sürdürülüyor şeklinde konuştu.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER