Ersu Şaşma’dan yeni rekor

Okuduunuz haber
KKTC'L BAKAN ÇELER'DEN VAL SU’YA ZYARET

Bayraktar’dan ‘Dünya Çiftçiler Günü’ Mesajı

Anasayfa   /    Mersin    /    KKTC'li Bakan Çeler'den Vali Su’ya ziyaret

KKTC'li Bakan Çeler'den Vali Su’ya ziyaret

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, bir dizi programa katılmak üzere geldiği Mersin'de Vali Ali İhsan Su’yu ziyaret etti.

MERSN      14 Mayis 2018 - 17:15     143     0

KKTC'li Bakan Çeler'den Vali Su’ya ziyaret

Ziyaret sırasında Bakan Zeki Çeler’e, KKTC Mersin Başkonsolosu Ayşen Volkan İnanıroğlu da eşlik etti. KKTC'li Bakan Çeler, Mersin’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali Su’ya teşekkür etti. Bakan Çeler’i, Akdeniz’in incisi Mersin’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Su, Mersin’in sahip olduğu tüm doğal, tarihi ve turistik güzellikleri ile mutlaka görülmesi gereken, medeniyetlere beşiklik etmiş bir kent olduğunu belirterek, kentin turizm, tarih, sanayi, ticaret, lojistik ve tarımsal üretimde de çok büyük potansiyele sahip olduğunu vurguladı. İha

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER