50 aracn lastiini kesen 2 kii yakaland

Okuduunuz haber
LKYARDM ETM MERKEZ FAALYETE GET

Araylar simli Sergi Ald

Anasayfa   /    Mersin    /    lkyardm Eitim Merkezi Faaliyete Geti

lkyardm Eitim Merkezi Faaliyete Geti

Mersin in Akdeniz le Mill Eitim Mdrlne bal Borsa stanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, lkyardm Merkezi faaliyetlerine balad.

MERSN      07 Mart 2018 - 16:21     262     0

lkyardm Eitim Merkezi Faaliyete Geti

Açla; l Millî Eitim Müdür Yardmcs Erol Özdemir, Akdeniz lçe Millî Eitim Müdürü Adem imek, Mezitli lçe Millî Eitim Müdürü Dursun Klç, okul/kurum yetkilileri ve kursiyerler katld. l Millî Eitim Müdür Yardmcs Erol Özdemir;   merkezin faaliyete balamas nedeniyle düzenlenen açkta yapt konumada, Merkezin kurulu aamasndaki katklarndan dolay Akdeniz lçe Millî Eitim Müdürü Adem imek, Okul Müdürü Abdullah Bahadr, Merkezin Mesul Müdürü Sevil Üçoklar, l Millî Eitim Müdürlüü yeri Salk ve Güvenlik Birimi l Koordinatörü Burçin Aknbingöl ‘e ve l Salk Müdürlüü yetkililerine teekkür ederek,

lkyardm eitimimin önemini ne dikkat çekti  Özdemir, konumasnda , temel ilkelerinin “nsan yaat ki devlet de yaasn” olduunu vurgulad.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER