Beyaz Kule Okulları’nda mezuniyet coşkusu

Okuduunuz haber
‘MAHARETL ELLER’ PROJES TAMAMLAND

Dolar yatırımcısını sevindirdi

Anasayfa   /    Kltr ve Sanat    /    ‘Maharetli Eller’ projesi tamamlandı

‘Maharetli Eller’ projesi tamamlandı

Proje kapsamında düzenlenen, dokuma konfeksiyon makineci ve aşçı çırağı kurslarına katılan kursiyerlere de  törenle sertifikaları verildi.

KLTR VE SANAT      10 Haziran 2018 - 15:30     249     0

‘Maharetli Eller’ projesi tamamlandı

Kalkınma Bakanlığı tarafından SODES kapsamında finanse edilen Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen "Maharetli Eller 2017" isimli proje tamamlandı.Proje kapsamında Dokuma Konfeksiyon Makineci ve Aşçı Çırağı kurslarına katılan kursiyerlere de düzenlenen trenle  sertifikaları takdim edildi. Mersin Emniyet Müdürlüğü Polis Evi Şube Müdürlüğünde düzenlenen iftar yemeği ile gerçekleşen sertifika törenine   projeye katılan kursiyerler, aileleri, Kalkınma Bakanı   Sayın Lütfi Elvan, Mersin Valisi Sayın Ali İhsan Su, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve İl protokolü  üyeleri katıldı. (Bülten)

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER