Tezgah banda alan kadnlar unutulmad

Okuduunuz haber
MAMLARA KURAN- GZEL OKUMA KURSU

Kadn eli demeden medeniyet ina edilemez

Anasayfa   /    Mersin    /    mamlara Kuran- gzel okuma kursu

mamlara Kuran- gzel okuma kursu

Mut Mftl tarafndan 5 Martta balatlan Kuran- Kerimi engzel ekilde okuma kursu 30 Nisan tarihine kadar srecek.

MERSN      11 Mart 2018 - 15:03     268     0

mamlara Kuran- gzel okuma kursu

Mersin’de Mut Müftülüü tarafndan merkez mahallelerde görev yapan imamlara yönelik ‘Kur’an- Kerim’i Güzel Okuma’ kursu açld. 
Doanc Mahallesi Erkek Kur’an Kursunda düzenlenen kursa katlan 20 imama 8 hafta boyunca eitim verilecek. lçe Müftüsü Mustafa Öztürk, hem teorik hem pratik eitimlerin verildii kursa youn bir ilgi olduunu belirterek, “Bu kursumuz Diyanet leri Bakanlmzn bilgisi dahilinde ve istedikleri bir çalmadr. Bu vesileyle ilçemizde açlan bu kursa youn katlmn olmas bizi sevindirdi. nallah lçe Müftülüümüz bünyesinde görev yapan arkadalarmz bu kurstan faydalanm olacaklardr. Kur’an- Kerim’i en güzel ekilde okumak dinimizin emridir. Özellikle bu görevi yürüten arkadalarmz daha da duyarl olmaldr. Hocalarmz da duyarllk gösterip fedakarlklar yapyor, çaba sarf ediyorlar. nallah hayrls olur” dedi. 5 Mart’ta balayan ve 30 Nisan günü sona erecek Kur’an- Kerimi güzel okuma eitim kursu, Müftümüz Mustafa Öztürk ve Vaiz Mehmet Gübe tarafndan 8 hafta boyunca verilecek.  (HA)

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER