Jandarma dan hrszlara sust

Okuduunuz haber
MDOBDEN OCUKLAR N MASAL ATOSU

Dnya Kadnlar Gn'nde resim sergisi

Anasayfa   /    Mersin    /    MDOBden ocuklar iin Masal atosu

MDOBden ocuklar iin Masal atosu

Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB) 'Masal atosu' adlocukoyunu sahneledi.

MERSN      07 Mart 2018 - 16:46     634     0

MDOBden ocuklar iin Masal atosu

Çocuklarn büyük ilgi ile izledii eserin konusu; Kötü Peri’ nin büyüsü, Doralion kentini ve tüm dünyay tehdit etmektedir. Bu büyüyü ancak bir ‘’Ya – Pi ‘’ yani yakkl bir prens bozabilecektir.  Doralion kentinin güzel prensesi, Soytar Çatlak Çanak’ prensi bulmas için atodan gönderir. Soytar, Gergedan ve yolda karlatklar terk edilmi Köpü, prensi bulmak için maceral bir yolculua çkarlar.

Müzik Çelik Kasapolu

Yazan Cennet Türker, ahan Gürkan

Yönetmen ahan Gürkan

Dekor Tasarm Filiz Dinç

Kostüm Tasarm ükran Krc

Koreografi Zeynep Bengier, Tolga Ergen

Ik Tasarm Bar Arslan

 

Eserde balca rolleri; Mehmet Erkoç, Mustafa Özer, Yusuf Ziya Büyükaslan, Levent Yetkin, Beste Berk, Dilara Köse, Sevil Erçak, Itr Gözde Tuyan, Pnar Olgun Güven, Aye Tamara Erdem, Serkan Sevinç, Ercüment irin, Orhan Güllüler, Erhan Kaya, Ayin Alev Lal, Burcu Özdoan, Dahan Ergün, Ali Ulvi Karaca, Elif Örünk Alpay, Özlem Zuhal Gürgen ve Baak Yldz paylayor.

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER