Mersin, Avrupa'da galibiyetle balad

Okuduunuz haber
ME LETM FAKLTESNE 3 DL BRDEN

me suyu ebeke yenileme almalar sryor

Anasayfa   /    Gndem    /    ME letiim Fakltesine 3 dl birden

ME letiim Fakltesine 3 dl birden

Trkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) tarafndan bu yl ncs dzenlenen Gelecein letiimcileri Yarmasnda Mersin niversitesi(ME) letiim Fakltesi Radyo, Televizyon ve Sinema Blm rencileri dl birden kazand.

GNDEM      12 Ekim 2017 - 17:01     555     0

ME letiim Fakltesine 3 dl birden

Mersin  Üniversitesi(MEÜ) letiim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema örencileri Radyo Yayncl kategorisinde önemli bir baar elde etti.Mersin  Üniversitesi basn merkezinden yaplan açklama göre, örencilerden Ahmet Uysal ve Hakan Ylmaz Yapm-Yönetim 3 dersi kapsamnda hazrladklar “Köyde Kadn Olmak” adl programlaryla “Eitim-Kültür Program” dalnda birincilik ödülüne layk görüldü. Ayn dalda ikincilik ödülü de Yapm Yönetim 1 dersinde hazrladklar “Haberiniz Olsun” adl radyo programyla örencilerimiz Muhammed Enes Erta ve Aykut Karata’a verildi. Radyo Yayncl kategorisi “Belgesel” alt dalnda ise “Zamann çinde” adl programyla Diyap Baman üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

10 Ekim Sal günü TRT Ankara Ar Stüdyolarnda gerçekleen ödül töreninde konuan TRT Genel Müdür Yardmcs Erkan Durdu yarmay, Türkiye'nin yarnlarn ina edecek gençlerin nitelikli ve baarl bir eitim hayat sürdürmelerine katk sunmak için balattklarn ifade etti. Türkiye’nin yan sra Balkanlar, Orta Asya ülkeleri ile Kuzey Kbrs Türk Cumhuriyeti’ndeki üniversitelerin iletiim fakülteleri örencilerinin katld yarmaya bu yl 35 üniversiteden 351 örenci 211 eserle bavurdu.Haber merkezi

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER