Engelsiz Sanat Festivali balad

Okuduunuz haber
MELLE VYAD'NDE SONA GELND

Kltr Merkezi ihalesi 26 Ekimde

Anasayfa   /    Gndem    /    Melle Viyad'nde sona gelindi

Melle Viyad'nde sona gelindi

29 Ekim'de alacak viyadk, Antalya-Mersin arasn 4 saate indirecek.

GNDEM      11 Ekim 2017 - 16:19     643     0

Melle Viyad'nde sona gelindi

Mersin'in Anamur ilçesinde, Akdeniz Sahil Yolu Projesi kapsamnda yapm süren Melleç Viyadüü'nde son aamaya gelindi. Akdeniz Sahil Yolu Projesi ile birlikte Antalya-Mersin karayolu üzerinde bulunan viyadük tamamlandnda 7,5 saatlik Antalya-Mersin aras 4 saate inecek. 29 Ekim'de açlmas planlanan Melleç Viyadüü'nün bir taraftan kenar korumalar ve bat çknda son çalmalar sürüyor. makineleri haftann 7 günü gece gündüz vardiyas ile çalyor.
Demirören Mahallesi'ndeki Melleç Viyadüü ve devamndaki bölümün tamamlanmasyla D-400 karayolu Anamur-Gazipaa arasndaki mesafe 4,5 kilometre ksalacak. Viyadüün bitimi ile Anamur Gazipaa karayolu arasnn 1.5 saatten 40 dakikaya inmesi planlanyor.
Yükseklii maksimum 56 metreye ulaan viyadük, 2 adet kenar ayak ve 10 adet orta ayaktan oluuyor. Viyadük tamamlandnda yapm tamamlanan 3’üncü tünel de hizmete açlacak. Viyadük 2 gidi, 2 geli olmak üzere, 4 eritli yol olarak projelendirildi. Toplam köprü uzunluu 410 metre ve genilii 24 metre. ha
 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER