AUBDD den vali Suya ziyaret

Okuduunuz haber
MERSN'DE SAHTE K OPERASYONU

Yabani zeytinler ekonomiye kazandrlyor

Anasayfa   /    Mersin    /    Mersin'de sahte iki operasyonu

Mersin'de sahte iki operasyonu

ayr adrese gerekleen operasyonda, gzaltna alnan 7 kii ile birlikte sahte iki, sahte alkol ve bo alkol iesi ele geirildi.

MERSN      14 Subat 2018 - 16:14     230     0

Mersin'de sahte iki operasyonu

Mersin polisinin düzenledii 3 ayr operasyonda, deiik markalarda 260 litre sahte içki, 251 litre bidonlarda sahte alkol ve çok sayda bo alkol iesi ele geçirildi.Edinilen bilgiye göre, l Emniyet Müdürlüü Kaçakçlk ve Organize Suçlarla Mücadele ube Müdürlüü ekipleri, sahte içki ve gümrük kaça sigaraya yönelik çalmalar kapsamnda A.N. ve M.Ö. isimli ahslarn adresinde arama yapt. Aramada 75 ie deiik markalarda sahte 70'lik içki, 103 litre etil alkol ve 40 adet bo ie ele geçirildi.Ekiplerin bir büfeye düzenledii operasyonda ise deiik markalarda sahte 165 ie 70'lik içki, 58 litre sahte alkol svs, 140 paket gümrük kaça sigara, 24 adet cinsel içerikli hap ele geçirildi.Ekiplerin son olarak .C., Z.C. ve B.P. isimli ahslarn oturduu ikamette yapt aramada ise 20 ie deiik markalarda 70'lik sahte içki, 20 adet bo içki iesi ve 90 litre sahte alkol svs ele geçirildi.Operasyonda 7 kii gözaltna alnd.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER