Buka Sofaĺnřn yeni adresi Mersin

Okudu­unuz haber
MERS░N'DE UYU■TURUCU OPERASYONUá

Bolkar uysal yřlanř, Tarsusĺta g÷rŘntŘlendi

Anasayfa   /    Asayi■    /    Mersin'de uyu■turucu operasyonuá

SON DAKŢKA ! Mersin'de uyu■turucu operasyonuá

Operasyonda 2 kilo 960 gram eroin, 54 gram kokain ve 59 adet uyu■turucu hap ele geširildi. G÷zaltřna alřnarak adliyeye sevk edilen 2 ki■i tutuklandř.

ASAY░■      05 Ekim 2017 - 16:37     912     0

Mersin'de uyu■turucu operasyonuá

Mersin'de polisin düzenledi­i iki ayrř operasyonda 2 kilo 960 gram eroin, 54 gram kokain ve 59 adet uyu■turucu hap ele geçirildi. Mersin Emniyet Müdürlü­ü'nden yapřlan açřklamaya göre, merkez Toroslar ilçesi Alsancak Mahallesi'nde kullanřlmayan bir evde yüklü miktarda uyu■turucunun piyasaya sürülmek üzere hazřrlandř­ř istihbaratřnř alan Narkotik Suçlarla Mücadele Ůubesi ekipleri, söz konusu adrese operasyon düzenledi. Operasyonda, paketler içerisinde satř■a hazřr hale getirilmi■ 1 kilo 960 gram eroin ile 54 gram kokain ele geçirildi.Polisin, yine Toroslar ilçesinde bir ba■ka ikamette yaptř­ř aramada ise 59 adet extacy hap ile 5 gram esrar ele geçirildi.Her iki olayda gözaltřna alřnarak adliyeye sevk edilen 2 ki■i tutuklandř.

Uyu■turucudan 12 ki■i yakalandř
Öte yandan, Mersin'in Mezitli ilçesine ba­lř Tepeköy Mahallesi'nde düzenlenen uyu■turucu operasyonunda 12 ki■i gözaltřna alřndř. 
Edinilen bilgiye göre, Ţl Jandarma Komutanlř­ř KOM Ůube Müdürlü­ü ile Mezitli Ţlçe Jandarma Komutanlř­ř ekipleri, Tepeköy Mahallesi Tortu mevkinde bir aracřn yanřnda bekleyen 12 ki■inin toplu olarak ■üpheli hareketlerde bulundu­unu tespit etti. Bunun üzerine ■ahřslara yönelik uygulama yapan ekipler, ■ahřs ve araç içerisinde arama yaptř. Yapřlan arama sonucunda araç içerisinde 319 adet extacy uyu■turucu hap, 200 gram kubar esrar ve 200 gram kenevir tohumu ele geçirildi.Ekipler, ■üpheli 12 ki■iyi gözaltřna aldř.
640 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

Bu arada Mersin'de jandarma ekiplerince düzenlenen bir ba■ka  operasyonda 640 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Ekipler, merkez Toroslar ilçesi I■řktepe Mahallesi'ndeki bir ■ahsřn evinde ve yakřnřndaki arazide arama yaptř. KOM Ůube Müdürlü­ü ve Toroslar Ţlçe Jandarma Komutanlř­ř ekiplerince yapřlan aramada, araziye ekili halde 640 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.Olayla ilgili olarak 1 ki■inin gözaltřna alřndř­ř, soru■turmanřn sürdü­ü bildirildi.iha

YORUM EKLEYŢN

X

Dikkat! Suš te■kil edecek, yasadř■ř, tehditkar, rahatsřz edici, hakaret ve kŘfŘr išeren, a■a­řlayřcř, kŘšŘk dŘ■ŘrŘcŘ, kaba, pornografik, ahlaka aykřrř, ki■ilik haklarřna zarar verici ya da benzeri niteliklerde išeriklerden do­an her tŘrlŘ mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk išeri­i g÷nderen ziyaretšilere aittir.

X

Habere hiš yorum yapřlmamř■. Ţlk yorumu siz yapřn.

G▄N▄N MANŮETLERŢ