Toroslar Kredi Kooperatifi yatırıma yöneldi

Okuduunuz haber
MERSNLLER ‘BEN YORULDUM HAYAT’ DED

Kocamaz, İki Günde 18 Mahalleyi  Ziyaret etti  

Anasayfa   /    Mersin    /    Mersinliler ‘Ben Yoruldum Hayat’ Dedi

Mersinliler ‘Ben Yoruldum Hayat’ Dedi

Ramazan Etkinlikleri kapsamında Mersin’de  sahne alan Mümin Karakaya sevenlerini coşturdu.Dillerden düşmeyen şarkısı ‘Ben Yoruldum Hayat’ı hayranlarının yanına inerek birlikte seslendiren sanatçı, hayranlarını kırmayarak selfie çektirdi. Sarıkaya, vatandaşların ‘yüreğine sağlık’ ve ‘bir daha’ tezahüratları eşliğinde yoğun istek üzerine şarkıyı iki kez seslendirdi.    

MERSN      04 Haziran 2018 - 17:15     264     0

Mersinliler ‘Ben Yoruldum Hayat’ Dedi

Geçtiğimiz yıllarda ‘Ben yoruldum hayat’ şarkısı ile çıkış yapan ve müzikseverlerin gönlünde taht kura Mümin Sarıkaya 5.Ramazan etkinlikleri kapsamında Mersin’de sahne aldı.

‘Dur diyemem’ şarkısı ile Mersinli sevenlerinin karşısına çıkan Mümin Sarıkaya, söz ve müziği kendisine ait olan ‘Al başımdan bu dertleri’ şarkısını konserinin ikinci parçası olarak seslendirdi. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklama göre Barış Manço’nun ‘Ben bilirim’ isimli parçasına kendine has yorumu ile can veren sanatçı, Atatürk Parkı’nı dolduran Mersinlileri coşturdu. Dillerden düşmeyen şarkısı ‘Ben Yoruldum Hayat’ı hayranlarının yanına inerek birlikte seslendiren sanatçı, hayranlarını kırmayarak selfie çektirdi. Sarıkaya, vatandaşların ‘yüreğine sağlık’ ve ‘bir daha’ tezahüratları eşliğinde yoğun istek üzerine şarkıyı iki kez seslendirdi.Coşkunun bir an olsun durmadığı konserde bağlama da çalan sanatçı seslendirdiği parçalar ile vatandaşları eğlendirirken, oy farfara, hüdayda, bahça duvarından aştım gibi sevilen hareketli türküler eşliğinde sahnede çiftetelli oynadı.Mersin Atatürk Parkı’nda gerçekleşen ve yüzlerde insanın katılım gösterdiği konserde tempo bir an olsun düşmedi ve vatandaşlar doyasıya eğlendi.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER