Toroslar Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor

Okuduunuz haber
MEÜ KADN BASKETBOL TAKM TÜRKYE ÜÇÜNCÜSÜ  

LGS ‘ye girecek öğrencilere motivasyon semineri

Anasayfa   /    Spor    /    MEÜ Kadın Basketbol Takımı Türkiye Üçüncüsü  

MEÜ Kadın Basketbol Takımı Türkiye Üçüncüsü  

Mersin Üniversitesi Kadın Basketbol takımı, Çukurova Üniversitesinde gerçekleşen Üniversitelerarası Basketbol Süper Lig Müsabakaları’nda Türkiye 3’üncüsü oldu.

SPOR      18 Mayis 2018 - 18:01     220     0

MEÜ Kadın Basketbol Takımı Türkiye Üçüncüsü  

Mersin Üniversitesi(MEÜ) Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun 5-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Adana Çukurova Üniversitesi’nde organize ettiği Üniversitelerarası Basketbol Süper Lig Müsabakaları’nda Türkiye 3’üncüsü oldu.Mersin Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göreBeden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğretim üyeleri Doç. Dr. Dursun Katkat ve Dr. Öğr. Üyesi Fatma Çepikkurt yönetimindeki Kadın Basketbol Takımı, 10 üniversitenin mücadele ettiği üniversiteler süper liginde Türkiye üçüncülüğüne imza attı.Kadın Basketbol Takımımız ayrıca, final grubu oynayan ve ilk üç sıra içerisinde yer alan tek devlet üniversitesi olma unvanını da elde etti. Bu başarının üniversitemiz tarihinde süper lig düzeyinde takım sporlarında kazanılan ilk kupa olma özelliğini de taşıdığına dikkat çeken Doç. Dr. Dursun Katkat “Bu başarıyı elde etme yolunda tüm özverileriyle sahaya ter döken, üniversitemizi layıkıyla temsil eden ve taşıdıkları bayrağı bir kademe daha yükseğe çekmeye çalışan öğrencilerimize teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER