92 Yllk nar Yok Oluyor

Okuduunuz haber
MHP MERSN L KONGRES YAPLD

Akdeniz'de Muharrem iftar

Anasayfa   /    Siyaset    /    MHP Mersin l Kongresi yapld

MHP Mersin l Kongresi yapld

Milliyeti Hareket Partisi'nin (MHP) Mersin 12. Olaan l Kongresi yapld. Tek listeyle gidilen seimde mevcut il bakan Zeynel Ugur Glgeli yeniden bakan seildi.

SYASET      02 Ekim 2017 - 16:30     968     0

MHP Mersin l Kongresi yapld

MHP Mersin l Bakanl, 12'nci Olaan Kongresini Edip Buran Spor Salonu'nda gerçekletirdi. Genel Kurula tek liste ile giren mevcut l Bakan' Zeynel Uur Gölgeli, yeniden il bakanlna seçildi.Kongreye; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Bakan Yardmcs ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, MHP Mersin Milletvekili Baki imek, MHP Genel Merkez MYK üyeleri Kürat Türker Ercan ile Tamer Aaosmanolu, MHP Adana l Bakan Sertan Duran, MHP Hatay l Bakan Lütfi Kakç, Mersin Büyükehir Belediye Bakan Burhanettin Kocamaz, Ta Medreseli Ülkücüler Genel Bakan' Naim Yank ve yönetimi, Ülkü Ocaklar l Bakan Gökhan Demir, MHP lçe Bakanlar, lçe belediye bakanlar, Ülkü Ocaklar lçe Bakanlar, Ülkücü çiler il ve ilçe bakanlar, TÜRKAV ve Kamu-Sen yöneticileri, MHP eski il bakanlar ve binlerce partili katld.

 Bakan Gölgeli, kongrede yapt konumada, MHP'nin kurulduu günden bu güne Müslüman Türk milletinin umudu olduunu söyledi.Üç hilal sancan ebediyete kadar Mersin burçlarnda dalgalandrmann kaygsn tayacaklarn ifade eden Gölgeli, "Ülkücü ehitlerimizin, ebedi aleme göçmü büyüklerimizin emeklerini, kanlarn, canlarn hiçbir nefse heba ettirmedik, ettirmeyeceiz de. Bu sebeple siyaset kulvarnda yaplan yarmalarn krmadan, dökmeden, bir birini öteleyip itelemeden yaplmas için canla bala çalacak bu tür davranlara asla müsaade etmeyeceiz." dedi.Konumalarn ardndan tek listeyle gidilen genel kurulda 521 oyun 510'unu alan Gölgeli, yeniden bakanla seçildi. 11 oy da geçersiz sayld.Haber merkezi

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER