Afrin şehit aileleri yararına resim sergisi

Okuduunuz haber
MTSO’DAN  HZL BAŞLANGÇ

Vali Su’dan 19 Mayıs mesajı

Anasayfa   /    Mersin    /    MTSO’dan  hızlı başlangıç

MTSO’dan  hızlı başlangıç

Mersin Ticaret ve Sanayi odası(MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan.TOBB 74.Genel Kurulu’nda  TOBB Genel  İdare Kurulu Üyeliğine ve Ticaret ve Sanayi Odaları Başkan Yardımcılığına seçildi.

MERSN      18 Mayis 2018 - 18:06     155     0

MTSO’dan  hızlı başlangıç

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) organları, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde düzenlenen 74. Genel Kurulda yapılan seçimlerle oluştu. Seçimde geçerli oyların tamamını alan RifatHisarcıklıoğlu 5. kez TOBB Başkanı oldu. MTSO ‘dan yapılan açıklama göre Seçimler sonunda MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Genel İdare Kurulu Üyeliği ile Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi olurken Mersin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özdemir ile Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Ticaret Borsaları Konsey Üyeliğine getirildi
Mersin Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Levent Dipçin, Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Lokmanoğlu, Başkan Yardımcısı Jozef Atat ile Sayman Üye Atahan Çukurova ise Deniz Ticaret Odaları Konsey Üyeliğine seçildi. 
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Koçak ile Mersin Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi Ayla Harp, TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Üyeliğine, Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sarı da TOBB Turizm Komisyonu’nda görev aldı. 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER