MTSOdan personel snav ve belgelendirme hizmeti

Okuduunuz haber
MUSTAFA ERCANA BR DL DAHA

yeri ve ofis anlayn deitirecek

Anasayfa   /    Kltr ve Sanat    /    Mustafa Ercana bir dl daha

Mustafa Ercana bir dl daha

Ulusal ve uluslararas alanda birok dl bulunan Mersinli fotoraf sanats Mustafa Ercan, Mersin Olba Fotoraf Derneince dzenlenen brahim Zaman Uluslararas Fotoraf Yarmasnda FIAP Gm Madalya dlne deer grld. Yarmada Mersinli fotoraflar Emre Tura, Sezin Gkgn, Hseyin Koral Kurt da dereceye girdi. dl trenine, Trkiyede fotorafln usta ismi brahim Zaman da katld.

KLTR VE SANAT      02 Ekim 2017 - 09:19     1402     0

Mustafa Ercana bir dl daha

ABDN YAMUR

Mersin Olba Fotoraf Dernei (MOF) tarafndan düzenlenen brahim Zaman 6. Uluslararas Fotoraf Yarmas’nda dereceye giren fotoraf sanatçlar ödüllerini ald.

Doa, Renkli, Siyah-beyaz ve Alveri kategorilerinde düzenlenen yarmaya farkl ülkelerden 366 amatör ve profesyonel fotoraf sanatçs yaklak 4 bin 500 çalma ile katld.

Jürinin deerlendirmesi sonucunda FIAP En yi Fotorafç, Best of MOF ve 4 kategoride altn, gümü ve bronz madalyalarn yan sra 24 mansiyon, TFSF Özel Ödülü, brahim Zaman Özel Ödülü, Forum AVM Özel Ödülü, Sille Sanat Saray Özel Ödülü sahiplerini buldu.

Yarma jürisi, Mustafa Ercan’n Karbabucak ormanlarnda çektii kelebek fotoraflarn FIAP Gümü Madalya Ödülü’ne deer gördü ve ayrca 5 fotorafn sergilemeye deer buldu. Mersinli fotorafçlar Emre Tura, Sezin Gökgün, Hüseyin Koral Kurt da derece ald.

Ödül gecesine katlan fotoraf ustas brahim Zaman, photoshop teknolojisi nedeniyle fotorafçlkta yaanan sorunlara dikkat çekti. Zaman, nüfusun neredeyse yars kadar insann kendini fotorafç olarak tanmladna dikkat çekerek, fotoraf tutkunlarna önerilerde bulundu.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER