Servisçiler Odası'ndan 'Bahar Şenliği'

Okuduunuz haber
OKULDA BAHAR ŞENLĞ

Mersin Gastronomi Turizmindeki iddiasını kanıtladı

Anasayfa   /    Mersin    /    Okulda bahar şenliği

Okulda bahar şenliği

Beyaz Kule Okulları geleneksel bahar şenliğini gerçekleştirdi. Şenlikte öğrenci,öretmen  ve veliler doyasıya eğlendi.

MERSN      14 Mayis 2018 - 17:24     166     0

Okulda bahar şenliği

Beyaz Kule Okulları Anneler Günü'nde düzenlediği bahar şenliği  katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Şenlikte öğrenciler ve veliler doyasıya eğlendi.

 Beyaz Kule Okulları'nın geleneksel olarak düzenlenen bahar şenliği yoğun ilgi gördü. Veliler, öğrenciler ve öğretmenler katıldığı etkinlikte katılımcılar keyifli bir gün geçirdi.Yapılan açıklama göre şenlikte devasa oyun parkları ve survivor parkuru kurularak öğrencilerin eğlenmesi amaçlandı. Rap konseri ile coşkuyu yakalayan çocuklar doyasıya eğlenirken, şenliğe robotlar damga vurdu. Öğrencileri yalnız bırakmayan velilere, Anneler Günü dolayısıyla girişte çiçekler verildi. Şenlik kapsamında okul bahçesine mini restoranlar kuruldu. Akşam saatlerine kadar devam eden şenliğe, ortaokul ve ilkokul öğrencileri söylediği şarkılar ile renk kattılar. Öte yandan davetliler bando ekibi eşliğinde robotlarla dans etti. Okul Kurucusundan en alt kademeye kadar herkesin bir arada olduğu etkinlikte, Beyaz Kule Okulları birlik ve beraberlik mesajı verdi. Beyaz Kule Okulları'nın binlerce bireyden oluşan dev bir aile olduğunu belirten Okul Kurucusu Dilek Benzetsel, 'Beyaz Kule Okulları içerisinde binlerce bireyi barındıran, öğrencisinden velisine, öğretmenlerinden çalışanlarına kadar dev bir ailedir. Biz ailemize sıkı sıkı tutunduğumuzu bugün bir kez daha gösterdik. Hep birlikte yaza merhaba dedik. Ortaya çıkan görüntüler Beyaz Kule Okulları'nın doğru bir yolda olduğunu gösteriyor ve bu da bize ayrı bir gurur kaynağı oluyor. Organizasyonda emeği geçen ve bizleri yalnız bırakmayan velilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz' dedi.

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER