Anne adaylarına ‘Doğuma Hazırlık’ kursu 

Okuduunuz haber
ÖZKAN’DAN BAŞKAN DNÇER’E ‘HAYRL OLSUN’ ZYARET

Rusya’dan  Çamsarı’ya Ziyaret 

Anasayfa   /    Mersin    /    Özkan’dan Başkan Dinçer’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Özkan’dan Başkan Dinçer’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan,  esnaf Odası Başkanlığına seçilen Talat Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ziyarette Mersin Minibüscüler Odası Başkanı Aziz Biricik ile Mersin Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan’da  eşlik etti.

MERSN      14 Mayis 2018 - 17:35     194     0

Özkan’dan Başkan Dinçer’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mayıs ayının ilk haftasında yapılan genel kurulda yeniden Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(MESDB) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Talat Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Özkan ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, özellikle Esnaf Kefalet Kooperatifi kanalıyla esnaf ve sanatkarlara kullandırılan kredileri yıllık yüzde 5 faiz oranı gibi çok cazip krediye dönüştürdüklerini vurgularken, yine 10 yıl vadeli yıllık yüzde 5 faizli ve 500 bin lira limitli işyeri edinme kredisini de esnafın hizmetine sunduklarını kaydetti. Özkan, “Bir kentte esnafın işi iyi ise, esnaf mutlu ise o mutluluk tüm ile yayılır. İşte biz bunu yaratma amacındayız” dedi.Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’de Mersin Milletvekili Hacı Özkan tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Esnafımızın içinden çıkarak mecliste esnafımızın sesi olan sayın Vekilimize bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Sayın Vekilimiz meclis çatısı altında esnaf kökenli tek milletvekili ve esnafın sorunlarının çözümü konusunda tek başına mücadele vermektedir. Özelikle esnaf ve sanatkarlarımıza kullandırılan kredilerin faiz oranlarının düşürülmesi, işyeri edinme kredilerinin kullanıma sunulması, basit usulün vergi dışı bırakılması gibi konularda hep bizlerin yanında oldu ve bizlerden desteklerini esirgemedi. Ben bu nazik ziyaretinden dolayı ve esnafımızın sorunlarına gösterdiği duyarlılıktan dolayı çok teşekkür ediyor ve kendilerine başarı dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

Ziyarette Mersin Minibüscüler Odası Başkanı Aziz Biricik ile Mersin Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan’da hazır bulundu.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER