İktisat’ta mezuniyet heyecanı

Okuduunuz haber
PARKTA EĞLENCEL DERS

Akbaş, Çevre Günü'nü kutladı 

Anasayfa   /    Mersin    /    Parkta eğlenceli ders

Parkta eğlenceli ders

Anamur Fatih İlkokulu öğrencileri, gittikleri Ergenekon Parkı ve Rauf Denktaş Parkı’nda derslerini oyun yoluyla işlediÖğrenciler etkinlik kapsamında resim yaptı, kitap okudu ve şarkı söyledi. 

MERSN      06 Haziran 2018 - 16:52     158     0

Parkta eğlenceli ders

Mersin’in Anamur ilçesinde Fatih İlkokulu öğrencileri, ‘Okul Dışarıda Günü’ etkinliği düzenledi. Öğrenciler etkinlik kapsamında resim yaptı, kitap okudu ve şarkı söyledi. Öğrenciler etkinlik kapsamında gittikleri Ergenekon Parkı ve Rauf Denktaş Parkı’nda derslerini oyun yoluyla işledi. Burada Okul Dışarıda Günü'nü kutlayan öğrenciler, resim yaptı, kitap okudu ve şarkı söylediler. 
Okul Müdürü İlyas Ülker, Okul Dışarıda Günü’nün açık havada oynamayı ve öğrenmeyi kutlamak ve ilham almak için yapılan küresel bir kampanyanın parçası olduğunu söyledi. Ülker, “Kutlamalarda doğayla iç içe dışarıda oyun oynamanın, keşfederek ve deneyimleyerek öğrenmenin, çocukların fiziksel ve zihinsel sağlığını olumlu yönde etkilediğini gözlemledik. Yaklaşık 470 bin çocuk dersini açık havada yaptı. Tüm dünyada 2016 yılından beri yapılan kutlamalara Anamur’dan Fatih İlkokulu da katıldı.” dedi. 
Etkinliğe katılan öğrencilere yapılan törenle sertifika verildi. iha
 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER