Elvan, yatırımları anlattı

Okuduunuz haber
RAMAZAN HATRAS’ SML OYUN, ZLEYCYLE BULUŞUYOR

Genç Mühendisler kep attı

Anasayfa   /    Mersin    /    Ramazan Hatırası’ isimli oyun, izleyiciyle buluşuyor

Ramazan Hatırası’ isimli oyun, izleyiciyle buluşuyor

Ramazan Hatırası” isimli ücretsiz Müzikli Tiyatro Gösterisi, Kum Festivali kapsamında 9 Haziran’  yarın  Forum Mersin’de sanatseverlerle buluyuyor.

MERSN      07 Haziran 2018 - 17:32     139     0

Ramazan Hatırası’ isimli oyun, izleyiciyle buluşuyor

Edinilen bilgiye göre Ahmet Çevik Tiyatrosu tarafından Ramazan ayına özel hazırlanan ve Ahmet Çevik, Buket Dereoğlu, Yelda Alp ve Sinan Bengier’in başrollerinde oynadığı “Ramazan Hatırası” isimli müzikal oyun, 9 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 21:00’de izleyiciyle buluşacak. Seyircileri “Safalar Getirdiniz” şarkısıyla karşılayacak olan oyun, Sinan Bengier ve Ahmet Çevik’in mani atışmasıyla devam edecek. Geleneksel Türk tiyatrosuna saygı olarak sergilenecek orta oyunuyla İbiş ve Kavuklu’nun hikayesi anlatılacak. 2. bölümüne Buket Deroğlu’nun canlı kantosu ile devam edecek olan oyun, günümüzde insanların şöhret olmak için nelerin peşinde koştuğunu, nelere katlandıklarını ama gerçekten yetenekli insanların değil, hak etmeyen insanların ünlü olduğunu anlatan bir skeç ve ardından kapanış şarkısıyla sona erecek.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER