Forum Mersin’de renkli atölyelerle eğlenceli hafta sonu

Okuduunuz haber
“RAMAZAN HATRAS” MERSN’DE SANATSEVERLERLE BULUŞTU

Elvan büyüme verilerini değerlendirdi

Anasayfa   /    Mersin    /    “Ramazan Hatırası” Mersin’de Sanatseverlerle buluştu

“Ramazan Hatırası” Mersin’de Sanatseverlerle buluştu

Ahmet Çevik Tiyatrosu tarafından Ramazan ayına özel hazırlanan ve Ahmet Çevik, Buket Dereoğlu, Yelda Alp ve Sinan Bengier’in başrollerinde oynadığı “Ramazan Hatırası” isimli müzikal oyun, Forum Mersin’de Mersinlilerle buluştu.

MERSN      11 Haziran 2018 - 18:04     191     0

“Ramazan Hatırası” Mersin’de Sanatseverlerle buluştu

Forum Mersin’den yapılan açıklama göre Seyircilerin “Safalar Getirdiniz” şarkısıyla karşılanan oyun, Sinan Bengier ve Ahmet Çevik’in mani atışmasıyla devam etti. Geleneksel Türk tiyatrosuna saygı olarak sergilenen orta oyunuyla İbiş ve Kavuklu’nunhikayesi de anlatıldı. 2. bölümüne Buket Deroğlu’nun canlı kantosu ile devam eden oyunda, günümüzde insanların şöhret olmak için nelerin peşinde koştuğunu, nelere katlandıkları, gerçekten yetenekli insanların değil, hak etmeyen insanların ünlü olduğunu anlatan bir skeç gerçekleştirildi. Oyunun sonunda ise Forum Mersin, ziyaretçilerine unutulmaz bir sürpriz yaşattı. Genç kızların sevgilisi Mersinli Batuhan Şaraplı, şarkıcı Edis'in “Çok Çok” şarkısı ile mini bir konser verdi. (Bülten)

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER