Özkan’dan Başkan Dinçer’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Okuduunuz haber
RUSYA’DAN  ÇAMSAR’YA ZYARET 

Tarsus Belediyesi Ramazan’a hazır

Anasayfa   /    Mersin    /    Rusya’dan  Çamsarı’ya Ziyaret 

Rusya’dan  Çamsarı’ya Ziyaret 

Rusya Eğitim ve Bilim Başkanlığı Baş Yardımcısı Doç. Dr. Valentina Victorovna Pereverzeva ile Moskova Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vagif D. Bayramov Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’yı makamında ziyaret etti.

MERSN      14 Mayis 2018 - 17:40     158     0

Rusya’dan  Çamsarı’ya Ziyaret 

Mersin Üniversitesi  Basın merkezinden yapılan açıklamaya göre, geçen hafta Cuma günü gerçekleşen ziyarette konuklar, Mersin Üniversitesi’nin eğitim öğretim sistemi hakkında bilgi alarak ortak projeler ve değişim programları için fikir alışverişinde bulundular.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Çamsarı ise Rusya Eğitim ve Bilim Başkanlığı Baş Yardımcısı Doç. Dr. Valentina Victorovna Pereverzeva ile Moskova Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vagif D. Bayramov’a teşekkür etti.Ziyaret, Çiftlikköy Kampüsü ve Mersin Üniversitesi Hastanesi'nin gezilmesi ile sona erdi.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER