MESKİ çalışanlarına kamu mevzuatı eğitimi verildi

Okuduunuz haber
ŞMŞEK, BR GÜNDE 6 MAHALLE DOLAŞT

Bayramda trafik denetimleri artacak

Anasayfa   /    Siyaset    /    Şimşek, bir günde 6 mahalle dolaştı

Şimşek, bir günde 6 mahalle dolaştı

MHP Mersin Milletvekili . Baki Şimşek; Tarsus Kulak, Bahşiş, Huzurkent, Yeşiltepe, Atalar, Nacarlı ve Evci mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldiGittiği her ilçede, mahallede ve köylerde Cumhur ittifakını anlatan Şimşek akşam da MHP Yenişehir İlçe Teşkilatının Kocavilayet mahallesinde düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı. Şimşek; akşam iftardan sonra da gece geç saatlere kadar ev toplantılarına katılarak partisi ve Cumhur ittifakı için hemşehrilerinden destek istedi.

SYASET      13 Haziran 2018 - 18:03     254     0

Şimşek, bir günde 6 mahalle dolaştı

MHP Mersin Milletvekili . Baki Şimşek; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus Belediye Başkanı  Şevket Can ve Tarsus İlçe Başkanı . Ertuğrul Bodur ile birlikte Tarsus Kulak, Bahşiş, Huzurkent, Yeşiltepe, Atalar, Nacarlı ve Evci mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.Gittiği her ilçede, mahallede ve köylerde Cumhur ittifakını anlatan Şimşek; partisi ve ittifak için tüm vatandaşlardan destek istedi. Baki Şimşek; Türkiye’nin özellikle son yıllarda küresel sermayeye ve emperyalist güçlere peşkeş çekilmek istendiğini bu amaçla; Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da özerklik ilan etmeye çalışan terör örgütü pkk tarafından yıpratılmaya çalışıldığını ardından hain fetö ile darbe girişimi teşebbüsüne maruz kaldığını belirterek ülke şartlarından dolayı artık Cumhur ittifakının gerekli ve zorunlu olduğunu söyledi. Cumhur ittifakı ile birlikte kararların hızlı alınacağı, icraatların daha hızlı yapılacağı, yönetimin daha verimli ve etkin olacağı bir sisteme geçileceğini anlatan Baki Şimşek “ Türkiye’nin geleceği Cumhur ittifakındadır.” dedi

Baki Şimşek Tarsus Yeşiltepe Mahallesinde yapmış olduğu konuşmada; “3 yıldır Mersin milletvekili olarak çiftçimizle, işçimizle , köylümüzle, esnafımızla, Mersinimizle ilgili ve ülkenin genel gündemiyle ilgili birçok konuyu TBMM’de dile getirmeye çalıştım. TBMM Genel Kurulunda 230 tane konuşma yaptım. İnanın 10 tane Mersin Milletvekilinin tamamının yaptığı konuşma benim yaptığım konuşmalardan fazla değildir. Sizlerin verdiği oyları helal ettirmek için elimizden geleni yaptık. Orada sessiz kalmadık. Allah kısmet ederse yine sizlerin sesi ve soluğu olmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Konuşmasının devamında ülke şartlarından dolayı MHP’nin politika değişikliğine gitmek zorunda kaldığını ayrıca sadece MHP’nin değil artık Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın da eski politika anlayışından vazgeçtiğini belirten Baki Şimşek konuya ilişkin şunları söyledi. “Bizim politika değişikliğimizle birlikte Tayyip Erdoğan’da eski politikalarından vazgeçti. Terörle müzakere eden Tayyip Erdoğan’dan bugün terörle mücadele eden bir Tayyip Erdoğan var. Süleyman Şah türbesini Suriye’den söküp getiren Tayyip Erdoğan’dan bugün Afrin’e operasyon düzenleyen bir Tayyip Erdoğan var. Bu MHP’nin desteği ile oluyor. Biz ülkemizin birliği ve dirliği adına, 80 milyon insanımızın birlik ve beraberliği adına bugün bir politika değişikliği yapıyoruz. Bu bakımdan Cumhur ittifakına ve MHP’ye destek verin. MHP olmazsa Türkiye olmaz. “ dedi.

MHP Yenişehir İlçe Teşkilatının Kocavilayet mahallesinde düzenlemiş olduğu iftar programına katılan Baki Şimşek; tüm vatandaşların Ramazanını ve Ramazan Bayramını kutladı.Yenişehir İlçe Başkanı Sn. Umut Topal ve İlçe teşkilatı ile birlikte Kocavilayet mahallesinde Karakardeşler kıraathanesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Şimşek; akşam iftardan sonra da gece geç saatlere kadar ev toplantılarına katılarak partisi ve Cumhur ittifakı için hemşehrilerinden destek istedi

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER