Özada İş aramanın zor bir süreç olduğunu söyledi 

Okuduunuz haber
ŞMŞEK, CUMHUR TTFAKNA DESTEK STED

Sinan Koç: 24 Haziran ülkemiz için milat olacak

Anasayfa   /    Siyaset    /    Şimşek, Cumhur ittifakına destek istedi

Şimşek, Cumhur ittifakına destek istedi

MHP Mersin Milletvekili Şimşek Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti. Ziyaret sırasında  açıklamada bulunan Şimşek,partisi ve Cumhur ittifakı için destek istedi.

SYASET      11 Haziran 2018 - 17:48     148     0

Şimşek, Cumhur ittifakına destek istedi

MHP Mersin Milletvekili  Baki Şimşek ; MersinBüyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP Mersin İl Başkanı  Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Yenişehir İlçe Başkanı . Umut Topal ile birlikte Yozgat Veziralanı Köyü Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti, partisi ve Cumhur ittifakı için destek istedi.Tarsus belediyesinin düzenlemiş olduğu; Mersin ve Tarsus Belediye personelleri ile bayramlaşma programına katılan MHP Mersin Milletvekili  Baki Şimşek;  burada yaptığı konuşmada  tüm vatandaşların Kadir gecesini ve Ramazan Bayramını kutladı. 15 Temmuz öncesi Türkiye’nin; 15 Temmuz sonrasında bambaşka bir Türkiye olduğunu  belirterek , durum ve şartlar değiştiği için Cumhur ittifakının gerekli ve zorunlu olduğunu söyledi.  Şimşek MHP’nin Türk milletinin geleceği ve sigortası olduğunu savunarak  bütün vatandaşların MHP’ye yani Türkiye’ye sahip çıkmasını istedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı . Burhanettin Kocamaz’ın merhum annesi Hacı Lütfiye Kocamaz adına yaptırdığı cami açılışına katılan Şimşek; belediye başkanına yeni cami için teşekkür etti ve caminin Tarsus’a hayırlı olmasını diledi. Baki Şimşek “Sayın belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Bir insanın kendi memleketine hizmet etmesi güzel bir şey ama sayın başkanımızın çocukluğunun geçtiği kendi mahallesine annesinin adına güzel bir cami yaptırması gerçekten ayrı bir incelik. Kendisine teşekkür ediyorum.İnşallah hayır kapısı kıyamete kadar açık olur. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.” dedi.Mersin Büyükşehir Belediyesinin Tarsus’ta gerçekleştirmiş olduğu iftar programına katılan Baki Şimşek; gece geç saatlere kadar seçim çalışmasına devam etti.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER