Şimşek, Cumhur ittifakına destek istedi

Okuduunuz haber
SNAN KOÇ: 24 HAZRAN ÜLKEMZ ÇN MLAT OLACAK

Kağıt’tan  Mersin’de muhteşem konser

Anasayfa   /    Siyaset    /    Sinan Koç: 24 Haziran ülkemiz için milat olacak

Sinan Koç: 24 Haziran ülkemiz için milat olacak

MTSO Meclis Üyesi Sinan KOÇ, 24 Haziran ülkemiz için milat olacağını belirterek, ayrışmanın olmadığı herkesin kucaklaştığı bir sabaha uyanılacağını söyledi.

SYASET      11 Haziran 2018 - 17:49     140     0

Sinan Koç: 24 Haziran ülkemiz için milat olacak

24 Haziran’da yapılacak olan seçimler hakkında değerlendirmelerde bulunan MTSO Meclis Üyesi Sinan KOÇ, “güzel günlerin geldiğine inancım tam” dedi. Yaptığı seçim çalışmaları ile gündemin nabzını tuttuğu belirten KOÇ, “Açıklanan anket sonuçları ile sokakta dip dalga şeklinde yükselen sonuçlar farklılık gösteriyor. Bunu kanıtı için mitinglerin doluluk oranına ve coşkusuna bakmak yeterli” ifadesini kullandı.

Seçime olan inancın sahada kendini gösterdiğini belirten Koç, “Biz 24 Haziran inancı içerisinde kenetlenmiş durumdayız” dedi. Seçimin ülke tarihi içersinde önemli bir mihenk taşı olduğuna değinen KOÇ, “24 Haziran ülkemiz için milat olacaktır. Bu değişimi Cumhuriyet Halk Partisi önderliğinde gerçekleştireceğiz. Sadece belirli bir kesimin değil ülkenin partisiyiz ve bunu göstermek için halkın Cumhurbaşkanı Muharrem İnce, parti rozetini çıkarıp tarafsızlığını göstermiştir” dedi.  Tüm ayrışmaları ortadan kaldıracaklarını belirten Sinan Koç, seçim sonrası tüm halkın buna şahit olacağını vurguladı.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER