Hipertansiyon Günü etkinliği yapıldı

Okuduunuz haber
TARSUS DEVLET HASTANES’NN YAPMNA BAŞLAND

AK Parti İl Başkanı Ercik, 19 Mayıs’ı kutladı

Anasayfa   /    Mersin    /    Tarsus Devlet Hastanesi’nin Yapımına Başlandı

Tarsus Devlet Hastanesi’nin Yapımına Başlandı

Mersin’in Tarsus ilçesinde 600 yataklı devlet hastanesinin yapımına  başlandığı bildirildi.AK Parti Mersin İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ın tüm aşamalarını yakından takip ettiği yeni Tarsus Devlet Hastanesi’nin yapımına başlandığı belirtildi.

MERSN      18 Mayis 2018 - 18:09     198     0

Tarsus Devlet Hastanesi’nin Yapımına Başlandı

Hastanenin ihalesi 12 Aralık 2017’de gerçekleştirildiği hatırlatılan açıklamada,“İhale süreci tamamlandı,  7 Mart’ta işi alan firma ile Sağlık Bakanlığı sözleşme imzaladı. 14 Mart’ta yer teslimi yapıldı, işe başlandı.” Dendi.  Tarsus Üniversitesi’nin  kuruluşu ile ilgili kanunun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayının ardından Resmi Gazete’de yayımlanarak  yürürlüğü girdiği hatırlatılan açıklamada, yeni üniversitenin Tarsus’un ve Mersin7in gücüne güç katacağı  vurgulandı

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER