Emekliler zam iin Ocak ayn bekliyor

Okuduunuz haber
TARSUS DMAN YURDU94 YANDA

TZOBdan elma raporu

Anasayfa   /    Spor    /    Tarsus dman Yurdu94 yanda

Tarsus dman Yurdu94 yanda

Tarsus dman Yurdu Spor Kulb Bakan nder Ege, Sar-Lacivertli ekibin kuruluunun 94. kurulu yl dnmn yaynlad bir mesajla kutlad.

SPOR      09 Ekim 2017 - 16:02     730     0

Tarsus dman Yurdu94 yanda

Ege mesajnda unlar söyledi: “-ükrü Sait Borhan, Cehdi Yazc, Yahya Turhan, Mustafa Veysi Ekener, Cemil Uncu, lhami Sayg.Bu isimlerin giriimleri sonucu yükselen filiz,  bugün koca çnar olmutur. Tarsus dman Yurdumuz bugün 94 yanda.Camiamzn tüm fertleri, dünyada eine az rastlanabilecek bir dayanma ruhuyla tek yürek olarak hareket etmi ve bu kulübün esiz gücünü dosta dümana en güzel ekilde göstermitir.

1923'te  Yavrusu kucanda   sevdamzn ilk formalarn diken Muazzez Borhan'a ve onun gibi fedakar bir çok isme  bugün çok ey borçluyuz. Kulübümüzün geçmiinde yer alan  mazimiz , Geleceimizin de emin ellerde olduunu bir kez daha hatrlatmaktadr. Sizlerden ricamz, desteklerinizi her zaman olduu gibi bugün de bizlere hissettirmenizdir. Gün birlik ve beraberlik günüdür, saflar sklatralm.Çok iyi biliyoruz, Tarsus dman Yurdunu, Spor Yurdu  yapan en önemli deeri, yani taraftardr. Ve ilk gün olduu gibi ''Mert Taraftar'' bugünde kulübünün her zaman yanndadr. Biz de sonuna dek onlarn yanndayz.”

Kulübe bugüne kadar hizmet veren yönetici, oyuncu ve çalanlara da teekkür ediyorum. Bu anlamda   sar lacivert sevdaya gönül veren ses olan tüm taraftarlarmza yeni yan hayrl olmasn diliyorum.Ve  Bu camiann Bakan ve  Tarsus dman Yurdunun bir  evlad olmaktan gurur duyuyorum."Haber merkezi

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER