Vali Su Sporcu gençleri  kabul etti

Okuduunuz haber
TENS TURNUVAS’NDA ŞAMPYONLAR BELL OLDU

‘Afrin Kahramanları Futbol Turnuvası’ Sona Erdi

Anasayfa   /    Spor    /    Tenis Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu

Tenis Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu

Anamur Belediyesi, Anamur Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü işbirliği İLE Burhanettin Kocamaz Tenis Kortlarında  düzenlenen tenis turnuvasında sona erdi.

SPOR      16 Mayis 2018 - 17:19     289     0

Tenis Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu

Anamur Belediyesi’nden yapılan açıklama göre 30 Erkek, 20 kadın sporcunun katılımıyla  çekişmeli geçen yaklaşık 3 hafta g süreli müsabakalar sonunda  turnuvanın ödül töreni Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ ninde katılımı ile gerçekleşti.

Turnuvada bayanlarda 1. olan Zübeyde Dalaklıoğlu'na, 2. olan Kiraz Topçu'ya erkeklerde 1. olan Akif Baysaloğlu'na, 2. olan Alaaddin İmdat'a Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe tarafından ödülleri taktim edildi.

Tenis sahasında gerçekleşen  törende konuşan Türe “ Öncelikle burada en büyük teşekkürü Büyük Şehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’ a  etmek istiyorum. Müteahhitten kaynaklanan bazı sorunlar oldu buranın inşası sırasında ama Büyükşehir Belediyemizle birlikte elele  vererek  hallettik allahın izni ile. Ve şimdi burada sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İnşallah hep birlikte el ele daha büyük turnuvalara imza atarız. “ şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER