Yarım asırlık festival Bayramda

Okuduunuz haber
TOKİ KONUTLAR HALEYE ÇKYOR

AKİB Mayıs Ayı İhracatı 973 Milyon Dolar

Anasayfa   /    Ekonomi    /    TOKİ konutları ihaleye çıkıyor

TOKİ konutları ihaleye çıkıyor

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin ve ilçelerinde   İlçesinde yapılacak olan TOKİ konutları için 23 Temmuz'da ihaleye çıkılacağını  bildirdi. TOKİ ilk etapta Çay Mahallesi Ataş arazisine 966 konut, 1 okul, 1 cami ve 1 ticaret merkezi inşa edecek.

EKONOM      10 Haziran 2018 - 15:08     203     0

TOKİ konutları ihaleye çıkıyor

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin merkez ve ilçelerine yapılacak olan TOKİ konutları ile ilgili müjde vererek, Mezitli'de yapılacak olan TOKİ konutları için 23 Temmuz'da ihaleye çıkılacağını duyurdu. 
Mersin’de kentsel dönüşüm, emekliler ve dar gelirliler için TOKİ konutları inşa edilmesi süreci hızla sürüyor. Özellikle emeklilerin dört gözle beklediği müjdeli haberi Bakan Elvan verdi. Verdikleri sözlerin arkasında olduklarını kaydeden Elvan, "Vatandaşlarımızı ev sahibi yapmak için çalışıyoruz. 23 Temmuz'da konut yapımı için ihaleye çıkıyoruz inşallah” dedi. 
Akdeniz ilçesinde devam eden kentsel dönüşüm çalışmalardan dolayı da TOKİ'nin ilk etapta Çay Mahallesi Ataş arazisine 966 konut, 1 okul, 1 cami ve 1 ticaret merkezi inşa edeceği bildirildi. Ayrıca, Mut'ta 200 konut, Gülnar'da ise 205 konut için ihaleye çıkılacağı belirtildi. Aydıncık’ta imar çalışmalarının sürdüğü, Tarsus’ta ise kurum görüşlerinin alındığı kaydedildi. İha

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER