Mersin Akdeniz şampiyonluk peşinde

Okuduunuz haber
VAL SU SPORCU GENÇLER  KABUL ETT

Tenis Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu

Anasayfa   /    Spor    /    Vali Su Sporcu gençleri  kabul etti

Vali Su Sporcu gençleri  kabul etti

Mersin Valisi Ali İhsan Su, bu yıl 9-20 Mayıs tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan ‘Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası’ münasebetiyle Gençlik ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş ve beraberindeki sporcu gençler ile Gençlik Merkezi üyesi gönüllü gençleri kabul etti.

SPOR      16 Mayis 2018 - 17:18     367     0

Vali Su Sporcu gençleri  kabul etti

Valilikten yapılan açıklama göre Sahil Valilik Makamında gerçekleşen kabulde konuşan Vali Su, bu anlamlı haftada gençlerimizi kabul etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gençlerin; sosyal, kültürel, zihinsel, sportif ve sanatsal gelişimlerine katkıda bulunmak, kendilerini ifade edebilen bireylerin ortaya çıkmasına yardımcı olmak, milli ve manevi değerlere saygılı, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş ve toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirilmesini sağlamak amacıyla kutlanan haftanın önemine değindi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Güneş ise kutlama programı kapsamında hafta boyunca yapılan ve yapılacak olan faaliyet ve etkinlikler hakkında Vali Ali İhsan Su’ya bilgi vermesiyle süren kabul, bir süre sohbet edilmesinin ardından sona erdi.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER