72’lik dolandırıcı tutuklandı

Okuduunuz haber
VAL SU’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJ

‘Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa’ müzikali 

Anasayfa   /    Mersin    /    Vali Su’dan Anneler Günü mesajı

Vali Su’dan Anneler Günü mesajı

Mersin Valsi Ali İhsan Su,, her yıl mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

MERSN      13 Mayis 2018 - 17:05     188     0

Vali Su’dan Anneler Günü mesajı

Mersin Valsi Ali İhsan Su,, her yıl mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Vali Su mesajında şunları söyledi: “Hayatımızın varlıklarıyla anlam kazandığı, kıymetlerini anlatmada kelimelerin yetersiz kaldığı, değerlerini ölçmede hiçbir şeyin tartı olamayacağı, her zaman sevgi, şefkat, özveri ve merhametin simgesi olan tüm annelerimizin anneler gününü içtenlikle tebrik ediyorum.Bu duygularla karşılıksız sevgi, eşsiz fedakârlık, engin sabır ve hoşgörü duygularının en saf ve en derin haliyle şefkat dolu yüreklerinde buluştuğu tüm annelerimize sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.”(Bülten)

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER