Başkan Pamuk’tan MGC ‘ ye Ziyaret

Okuduunuz haber
YENŞEHR’DE BR 200 KŞYE İFTAR

Yenişehir’li Gençler Ata’nın Huzurunda

Anasayfa   /    Mersin    /    Yenişehir’de Bir 200 Kişiye İftar

Yenişehir’de Bir 200 Kişiye İftar

Yenişehir Belediyesi'nin Aşevi'nde, tüm yıl boyunca gerçekleştirilen yemek yardımı, Ramazan ayı süresince her gün iftar yemeği olarak devam edecek. 

MERSN      17 Mayis 2018 - 16:51     237     0

Yenişehir’de Bir 200 Kişiye İftar

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir BelediyesiRamazan Ayı’nın ilk iftar yemeğini, Aşevi’nin yanında bulunan spor salonundaki iftar çadırında verdi. Yenişehir Belediyesi Aşevinde, tüm yıl boyunca gerçekleştirilen yemek dağıtımı on bir ayın sultanı Ramazan ayı süresince de iftar yemeği olarak dağıtılmaya devam ediliyor ve hayırsever vatandaşlar da katkı sunuyor.

Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç;" Sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının daha da güçlendiği mübarek Ramazan ayında, vatandaşlarımıza her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar yemekleri ikram ediyoruz. İftar sofrası kurarak hep birlikte yemek yenilmesi bizleri mutlu ederken, vatandaşlarımızdan aldığımız olumlu tepkiler de bizleri daha üretken olmaya teşvik ediyor. Yenişehir Belediyesi olarak hizmetlerimizin sürekli ve kalıcı olması en büyük hedefimizdir, bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ramazan ayının tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Yenişehir Belediyesi iftar çadırında oruç açan vatandaşlar, bu organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER