Mersin’de Yılın Şoförü seçildi

Okuduunuz haber
YÜKSEKBAŞ, BÜYÜKERŞEN İLE BR ARAYA GELD

Anne adaylarına ‘Doğuma Hazırlık’ kursu 

Anasayfa   /    Mersin    /    Yüksekbaş, Büyükerşen İle bir araya geldi

Yüksekbaş, Büyükerşen İle bir araya geldi

Elektro Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yüksekbaş, 2430. Bölge Mersin Rotary Kulübü’nün Antalya’da düzenlediği konferansa konuk olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile bir araya geldi.

MERSN      14 Mayis 2018 - 17:34     231     0

Yüksekbaş, Büyükerşen İle bir araya geldi

Mersin Rotary Kulübü’nün Antalya’da düzenlediği konferansa birçok tanıdık yüz katıldı. Elektro Grup’tan yapılan açıklama göre Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de düzenlenen konferansın konuklarından biriydi. Büyükerşen konferansta tecrübelerini ve bilgi birikimini Rotary üyeleri ve katılımcılarla paylaştı.

Konferanstan sonra Elektro Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yüksekbaş ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir havada geçen görüşme sonrası Yüksekbaş bir açıklama yaptı.Büyükerşen’in çok başarılı bir belediye başkanı olmasının yanında tanınan bir akademisyen olduğunu dile getiren Yüksekbaş, “Yılmaz Büyükerşen hocamız uzun yıllardır Türkiye siyaset ve akademik alanda tanınan bir isim. Kendisinin bizlerle paylaştığı birçok anı ve önerileri oldu. Böyle keyifli ve dolu dolu bir görüşmeden dolayı çok mutlu oldum. Türkiye’nin yetiştirdiği ve her kesim tarafından sevilen bir isim ile bir araya gelmek bizim için çok değerli bir şey. Umuyorum ki Büyükerşen’in ülkemiz için dilediği güzelliklere en yakın zamanda kavuşacağız. Kendisine bu güzel buluşma için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER