Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Karış Güven tazeledi | Güney Gazetesi Mersin

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Karış Güven tazeledi

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Karış Güven tazeledi

Gelecek Partisi Kurucu Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Gelecek Partisi Mersin 1. Olağan Kongresinde, il başkanlığına yeniden Hamit Karış seçildi.

 Gelecek Partisi Mersin 1.Olağan Kongresini, Kurucu Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdi.

Kongrede 134 oy alan mevcut İl Başkanı Hamit Karış tekrar seçildi. Seçimin ardından Karış bir mesaj yayınlayarak birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Mesajında kendisine yeni görevlerini yerine getirmesi için yetki veren tüm partililere teşekkür eden Karış, “Kongremiz bir düğün, şenlik havasında Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Gündeme dair çok önemli mesajlar verildi ve aynı önemde müjdeler de. 1 Kasım’da gerçekleşecek Gelecek Partisi Büyük Kongresi’ne şimdiden hazırlanıyoruz. Genel Başkanımızın ’41 günde 41 bin üye’ mesajını da canı gönülden çalışarak ulaşmak ve havada kalmasını önlemek istiyoruz. Bunun için bana yeniden yetki vererek Gelecek Partisi İl Başkanlığı getiren tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte onlarca yıl çalışmayı temenni ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz tüm ülkemize güç ve kuvvet verecek. Umudumuz mutlu, huzurlu, barış dolu bir Türkiye” dedi. (Haber Merkezi)