“Kırşehir maçıyla yükselişimiz sürecek”

TFF Misli.com 2.Lig Kırmızı Grup’ta 2 beraberlik ,2 galibiyet ile 8 puana ulaşan Tarsus İdman Yurdu’nda, Bodrumspor karşısında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor.

“Kırşehir maçıyla yükselişimiz sürecek”

TFF Misli.com 2.Lig Kırmızı Grup’ta 2 beraberlik ,2 galibiyet ile 8 puana ulaşan Tarsus İdman Yurdu’nda, Bodrumspor karşısında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor. Tarsus İdman Yurdu Başkanı Serhat Servet Dövenci, Bodrumspor karşısında alınan galibiyetin camiada büyük bir mutluluk yarattığını ifade ederek şanssızlıklardan kurtulmak için alınan galibiyetin önemli bir adım olduğunu belirtti.

“GALİBİYETTEN DOLAYI OYUNCULARIMIZI, TEKNİK HEYETİ KUTLUYORUM”

Bodrumspor karşısında sahada ter döken oyuncuların ilk yarıda muazzam bir oyun ortaya koyduklarını dile getiren Başkan Serhat Servet  Dövenci, “İlk 45 dakikada farkı açabilecek bir futbol ortaya koyduk 3’ten fazla gol atabilirdik. Ancak futbol böyle bir oyun, sadece attığında skora gidebiliyorsun. Teknik ekip ve Oyuncularımı alınan galibiyetten dolayı kutluyorum. Bundan sonraki maçlarda kayıp yaşamak istemiyoruz. Kırşehir maçıyla yükselişimiz sürecek” dedi.

DÖVENCİ: CEZALARA ÜZÜLDÜK

İçeride oynanan 2 müsabakada kulübün para cezası yediğini de hatırlatan Serhat Servet Dövenci “Gözlemci olarak stadyuma gelen misafirlerimiz takdir hakkını hep görmezden geliyor. Biz yönetim olarak kulübün çıkarlarını gözetmek zorundayız, onun için buradayız. Önümüzdeki hafta TFF ile bu konu hakkında görüşme yapacağız” dedi.

“TARAFTARLARIMIZI ÇOK ÖZLEDİK”

Başkan Dövenci, “Lig oldukça uzun bir maraton. Pandemi dolayısı ile alınan kararlar gereği sağlık açısından seyirci yasağı var. En çok taraftarlarımızın coşkusunu özledik. Cefakar taraftarlarımız gerek sosyal medya olsun, gerek benzer platformlarda takımlarını desteklemeyi sürdürüyor. Onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Sezon sonunda başarıyı birlikte kutlamayı diliyorum” dedi. (Haber Merkezi)