Mersin FK yeni sezona hazır!

Mersin FK yeni sezona hazır!

AHMET SÜTCÜ

Mersin Futbol Kulübü Başkanı Akgün Lülü, gazeteci ve yorumcularla bir araya geldi. Yıldız Et Restaurant’ta düzenlenen toplantıda Başkan Akgün Lülü yeni sezona hazır olduklarını açıkladı.

“Mersin FK AİLEDİR”

Antalya’da güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Başkan Akgün Lülü, “Aile ortamımızı Antalya’da pekiştirdik. 3 hazırlık maçı yaptık. 2’sini kazandık. Biri ise yarıda kaldı. Güzel bir oluşum yakaladık. Güzel bir sinerjimiz var. Güzel bir aile ortamımız var. Mersin FK ailesinin bir sözü vardır; ‘Mersin FK ailedir. Aile her şeydir’. 16 Nisan’da başlayacak yeni sezonda inşallah sahaya bu enerjimizi yansıtan taraf biz oluruz” dedi.

Takımın adını Mersin FK olarak değiştirdiklerini belirten Başkan Lülü, “Yeni sezonda Mersin FK  olarak mücadele edeceğiz. Takımımızın renkleri mavi ve beyaz.  23 tane transfer yaptık. Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda tüm transferlerimizi yaptık. Eksik bir mevkimiz kaldı. Forvete takviye düşünüyoruz. İyi bir santrafor alarak ilk maçımıza çıkacağız. 40 günlük bir zaman diliminde tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Yönetim kurumuza, Sportif Direktörümüz Ömer Çetin’e, Teknik Direktörümüz Koray Erçin Çelikkaya ve tüm teknik ekibe gecesini gündüzlerine kattıkları için şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

MERSİN FK’NIN YAPTIĞI TRANSFERLER

Mersin FK’nın yaptığı transferler şöyle: “Caner Bulut, Fatih Şen, Hakan Sayar, Hakan Koçaslan, Ahmet Üçgün, Görkem Dalmaz, Ramazan Özkan, Emre Mavi, Mustafa Kısa, Mehmet Cemil Albayrak, Adnan Tizer, Batuhan Yarbaşar, Mert Gün, Ferhat Gerger, Emre Asan, Tayyip Kara, Ali Gözcü, Ahmet Bener, Yusuf Dündar, Bünyamin Esen, Batuhan Denizyılmaz, Cumali Gücük, Ramazan Şefik.”