Mersinli dansçılardan büyük başarı

Mersinli dansçılar İmran Canan Baydar ve Kahraman Cem Yılmaz “Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası 1. Etap Yarışması ve Sportif Salsa Dansları Türkiye Şampiyonası” yarışmalarında aldıkları derecelerle milli takımlara seçildi.

Mersinli dansçılardan büyük başarı

NİHAT ALTUNTAŞ

Türkiye Dans Sporları Federasyonu 2021 Yılı faaliyet programında yer alan ve 04-05 Haziran tarihleri arası Türkiye geneli yaklaşık 600 sporcunun katılımıyla Muğla’nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirilen “Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası 1. Etap Yarışması ve Sportif Salsa Dansları Türkiye Şampiyonası” yarışmalarında Mersin’i temsil eden sporculardan İmran Canan Baydar, Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası 1. Etap Yarışması büyük kadınlar Türkiye 1’inciliği, Sportif Salsa Dansları Türkiye Şampiyonası büyük kadınlarda Türkiye 6’ncılığı elde ederken, Kahraman Cem Yılmaz ise Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası 1. Etap Yarışması ve Sportif Salsa Dansları Türkiye Şampiyonası büyük erkekler solo yarışmalarında Türkiye 3’üçüncülükleri elde etme başarısı gösterdi.

 

Muğla’da gerçekleştirilen “Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası 1. Etap Yarışması ve Sportif Salsa Dansları Türkiye Şampiyonası” yarışmalarında aldıkları başarılı sonuçlarla milli takıma seçilen Mersinli sporcular İmran Canan Baydar, Kahraman Cem Yılmaz ile antrenörleri Hüseyin Deniz Randa ve Sedef Uysal Randa ile birlikte büyük başarı gösterdi.