Koray Avcı Mersin sahnesinde | Güney Gazetesi Mersin

Koray Avcı Mersin sahnesinde

Pop müziğin sevilen ismi Koray Avcı, yarın Mersin’de müzikseverlerle buluşacak.

Koray Avcı  Mersin sahnesinde

Özgün ses ve duygu yüklü yorumuyla müzikseverlerin beğenisini kazanan sanatçı Koray Avcı yarın saat 21.00’da Jolly Joker Mersin’de hayranlarıyla buluşacak. Avcı’nın kendine özgü yorumuyla seslendirdiği türküler ve şarkılar müzikseverler tarafından büyük bir ilgi ve hayranlıkla dinlenmekte.

Koray Avcı’nı bu akşam Jolly Joker Mersin sahnesinde vereceği konser için biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde satılmakta.

 

KORAY AVCI KİMDİR

 

İlk olarak Ağustos 2015′te DokuzSekiz Müzik yapımcılığında “Aşk İle” isimli solo albümünü yayınladı. Albümde usta sanatçıların eserleri dışında kendi bestelerine ve şiirlerine de yer verdi. Ocak 2016’da ‘Hoş Geldin’ teklisini yayınlandı. Sahnede okuduğu ve dinleyicilerden yoğun istek alan şarkıları “Sonra Dersin Ki” ( Haziran 2016) ismini verdiği 2. albümünde bir araya topladı. Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar ‘Bizim Sokaklar’ (2016) , Mahzuni’ye Saygı ‘Dargın Mahkum’ (2017) , Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları ‘Ummadığım Anda’ (2018) gibi tribute projelerinde konuk yorumcu olarak yer aldı. Sahne performansları, güçlü ve samimi yorumu ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. 2018 ‘de Türkiye'nin en prestijli ödül töreni olan Altın Kelebek’te ödüle layık görüldü. 3. solo albümü ‘Senin için Değer’ Nisan 2018’de yayınlandı. 16 şarkının bulunduğu ’Senin İçin Değer’ albümü diğer albümleri gibi çıktığı andan itibaren en çok satanlar listesinde yer aldı. Türkiye’de ve yurt dışında gerçekleştirdiği konserlerle dinleyici kitlesini gün geçtikçe daha da büyüten Koray Avcı, sevilen şarkıları, yorumladığı unutulmaz eserlerler ve etkileyici sahne performasıyla müzikseverler ile buluşmaya devam ediyor. (Haber Merkezi)