“Projelerimizle geliyoruz” | Güney Gazetesi Mersin

“Projelerimizle geliyoruz”

MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, yoğun bir katılım ile Mezitli Seçim Ofisi açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Soydan’ın yanı sıra AKP Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, AKP Mezitli Belediye Başkan adayı Mevlüt Ekmekci ve MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz de katıldı.

“Projelerimizle geliyoruz”


Soydan burada yaptığı konuşmada, “Göreve geldiğimizde Mersin, 321 kilometrelik sahil şeridi, tarihi, turizmi, sanayisi, tarımı, doğası, insanıyla dünyada parmakla gösterilecek ilk 5 şehir içinde yer alacaktır” dedi.

 

“BATTI ÇIKTILAR İVEDİLİKLE BİTMELİDİR”

 

Soydan, “Biz 10 binin üstünde hemşerimizle bire bir kamuoyu yoklaması yapıp Mersin’imizin sorunlarını dinledik. Maalesef bu yüzyılda sonuç ulaşım ve trafik sorunu olarak karşımız çıktı. Çocuklarımızı okula götürürken, işe giderken saatlerimiz yollarda heba oluyor. Ulaşım master planında yer alan battı çıktıların 5 yıllık dönemde ivedilikle bitirilmesi gerektiğini söylüyoruz” diye konuştu.

 

“BU PROJELERİ CUMHUR İTTİFAKI YAPAR”

 

Vatandaşlardan gelen ikinci şikâyetin içme suyu olduğunu ifade eden Serdar Soydan, “Türkiye’nin en pahalı suyunu içiyoruz. Göreve gelir gelmez içme suyu sorununu çözeceğimizi söylüyoruz. Kötü bir şey söylemiyoruz.  Biz projelerimizle geliyoruz. Su sorununu da, ulaşım sorununu da biz çözeriz. Sosyal belediyeciliği de sonuna kadar biz yaparız. Cumhur İttifakı kadroları bu ehliyete sahiptir” dedi. (Haber Merkezi)